Novinky

Šicí Centrum Haišman je sponzorem návštěvy p. Kaffe Fassetta a p. Brandon Mably v Praze v rámci PPM 2015. Pan Fassett bude podepisovat své knihy na našem stánku v rámci výstavy PPM v neděli 12.4.2015 od 15,30h do 16,30h, hala č.1. Užijte si neděli s K. Fassettem a navštivte náš stánek!

Naše firma Pavel HAIŠMAN a Šicí Centrum Haišman, je opět partnerem dalšího, již osmého ročníku mezinárodní výstavy Patchworku a Quiltu PPM 2015.
Jak již se stalo naší tradicí, na našem stánku se šicími stroji Bernina Vám každý rok představujeme zástupce českého patchworku. Letošní rok není vyjímečný, protože naše firma Pavel HAIŠMAN, zastoupení firmy Bernina pro ČR a SR, zde budeme prezentovat patchworkový klub. 

BOBBIN Lizard 4228 Špičková kvalita, přijatelná cena a snadná obsluha. Ať jste začátečník nebo pokročilý – nová řada Lizard 4228 české firmy BOBBIN je na světě a bude se Vám líbit. Robustní stroj s volným ramenem a integrovaným navlékačem nitě do jehly spolupracuje perfektně při realizaci každé z Vašich představ.. Velké programové vybavení Vám umožní zvládnout rychle a čistě nejen úpravy a opravy oděvů. K dispozici máte 25 programů pro šití, mezi nimi 4 vyšívací programy a 4 ozdobné programy.

Pokud hledáte šicí stroje za vyjímečné ceny, podívejte se do našeho e-shopu do sekce: VÝPRODEJ - Šicí stroje za vyjímečné CENY Více zde.